Методичний кабінет
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Понеділок, 23.04.2018, 02:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Завершився ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
10:10
Завершився ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У листопаді 2017 року в м.Горішні Плавні були проведені 17 предметних олімпіад з навчальних предметів: української мови та літератури, математики, інформатики, фізики, хімії, біології, географії, історії, іноземних мов (англійської, німецької), астрономії, екології, економіки, правознавства, трудового навчання, російської мови та літератури, інформаційних технологій. В олімпіаді з німецької мови взяли участь учні СЗОШ №3 та СЗОШ №4.

В олімпіадах І (шкільного) етапу взяли участь 3052 учні. До участі в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад запрошувались по 2 учні від паралелі - переможці І (шкільного) етапу та персональне запрошення отримали учні - переможці обласних олімпіад 2016 року, всього – 683 учні.

Із них 60 (І місце) учнів візьмуть участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад у січні - лютому 2017 року за рахунок бюджетних коштів.

 

Фізика

Баранюк Нестор, учень 8 класу СЗОШ №3, учитель Безперстова Л.С.;

Кравчук Ірина, учениця 9 класу СЗОШ №3, учитель Безперстова Л.С.;

Найдьон Костянтин, учень 10 класу СЗОШ №3, учитель Безперстова Л.С.;

Печонкін Ілля, учень 11 класу СЗОШ №5, учитель Зельова А.І.

Історія

Перун Ярослав, учень 8 класу СЗОШ №4, учитель Бунецька Н.В.;

Володавчик Владлен, учень 8 класу СЗОШ №4, учитель Бунецька Н.В.;

Козинець Ксенія, учениця 10 класу СЗОШ №5, учитель Скрипник С.М.;

Луценко Аліна, учениця 11 класу Дмитрівської ЗОШ, учитель Брижань І.А.

Хімія

Єрмолова Анастасія, учениця 8 класу ЗОШ № 6, учитель Астахова З.В.;

Самарец Глєб, учень 9 класу ЗОШ № 6, учитель Астахова З.В.;

Момот Наталія, учениця 10 класу СЗОШ №3, учитель Полонська В.В.;

Гусєва Анна, учениця 11 класу СЗОШ №5, учитель Біленко Л.А.

Географія

Щербан Поліна, учениця 8 класу ЗОШ № 1, учитель Щербан О.В.;

Клименко Анна, учениця 9 класу ЗОШ №5, учитель Богданова-Портяна М.В.;

Романюк Анна, учениця 10 класу СЗОШ № 5, учитель Портяний Б.В.;

Мортіков Владислав, учень 11 класу ЗОШ №2, учитель Возняк В.Є.

Економіка

Манько Данило, учень 9 класу ЗОШ №5, учитель Богданова-Портяна М.В.;

Василина Уляна, учениця 10 класу СЗОШ №5, учитель Богданова-Портяна М.В.;

Водопшин Володимир, учень 11 класу СЗОШ № 5, учитель Богданова-Портяна М.В.

Математика

Білогаєнко Світлана, учениця 7 класу СЗОШ № 5, учитель Сердюк Ю.В.;

Баранюк Нестор, учень 8 класу СЗОШ №3, учитель Ткаченко Т.В.;

Самарец Глєб, учень 9 класу ЗОШ № 6, учитель Єрмачкова В.О.;

Бондар Владислав, учень 10 класу ЗОШ №6, учитель Єрмачкова В.О.;

Печонкін Ілля, учень 11 класу СЗОШ №5, учитель Пивовар В.І.

Екологія

Володавчик Владлен, учень 9 класу СЗОШ №4, учитель Заводовська Ю.М.;

Мортіков Владислав, учень 11 класу ЗОШ №2, учитель Возняк В.Є.

Українська мова та література

Красільнікова Лілія, учениця 8 класу СЗОШ № 5, учитель Печонкіна Л.А.;

Бухаленкова Анна, учениця 9 класу СЗОШ № 5, учитель Скрипниченко В.П.;

Козинець Ксенія, учениця 10 класу СЗОШ № 5, учитель Васильєва В.С.;

Луценко Аліна, учениця 11 класу Дмитрівської ЗОШ, учитель Шматченко Л.А.

Англійська мова

Локтенко Мирослава, учениця 9 класу СЗОШ №4, учитель Забігай Н.В.;

Лещенко Дар’я, учениця 10 класу СЗОШ №4, учитель Ішина Н.М.;

Гармидер Абігаль, учениця 11 класу СЗОШ №4, учитель Гломозда Л.В.

Астрономія

Обуховський Данило, учень 10 класу СЗОШ № 5, учитель Зельова А.І.;

Печонкін Ілля, учень 11 класу СЗОШ № 5, учитель Зельова А.І.

Біологія

Красільнікова Лілія, учениця 8 класу СЗОШ № 5, учитель Калашник В.В.;

Рудь Вероніка, учениця 9 класу СЗОШ № 5, учитель Калашник В.В.;

Овчаренко Максим, учень 10 класу СЗОШ № 5, учитель Калашник В.В.;

Ольховська Анастасія, учениця 11 класу СЗОШ № 3, учитель Остапець О.А.

Німецька мова

Безпоясний Володимир, учень 7 класу СЗОШ № 3, учитель Мельник А.В.;

Гармидер Абігаль, учениця 11 класу СЗОШ №4, учитель Бурлака Л.І.

Інформатика

Роменський В’ячеслав, учень 8 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.;

Лень Поліна, учениця 9 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.;

Романюк Анна, учениця 10 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.;

Печонкін Ілля, учень 11 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.

Інформаційні технології

Бухаленкова Анна, учениця 9 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.;

Найдьон Костянтин, учень 10 класу СЗОШ № 3, учитель Найдьон Н.В.;

Бухаленков Дмитро, учень 11 класу СЗОШ № 5, учитель Пивовар В.І.

Правознавство

Макаренко Лілія, учениця 9 класу СЗОШ № 5, учитель Портяний Б.В.;

Козинець Ксенія, учениця 10 класу СЗОШ № 5, учитель Портяний Б.В.;

Луценко Аліна, учениця 11 класу Дмитрівської ЗОШ, учитель Брижань І.А.

Російська мова та література

Скомаровська Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ № 1, учитель Дроздік Н.Д.;

Гончаренко Марія, учениця 10 класу СЗОШ № 3, учитель Поровай Г.М.;

Куниця Юлія, учениця 11 класу СЗОШ № 4, учитель Котлярова Н.О.

Трудове навчання

Громовий Ігор, учень 9 класу ЗОШ № 6, учитель Миколенко В.М.;

Проненко Максим, учень 10 класу СЗОШ № 5, учитель Рашин І.А.;

Макаров Ігор, учень 11 класу СЗОШ № 3, учитель Кіселик О.М.;

Козіна Аліна, учениця 9 класу СЗОШ № 1, учитель Нестеренко Є.І.;

Момот Софія, учениця 10 класу СЗОШ № 5, учитель Загарова О.А.;

Гусєва Анна, учениця 11 класу СЗОШ № 5, учитель Манько І.В.

Барскова Н.С., методист ММК

Переглядів: 80 | Додав: Admin_TG | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Сайт ВО

Сайт ММК

Друзі сайту

Друзі сайту