Методичний кабінет
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Субота, 23.02.2019, 12:28

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Результати участі учнів ЗНЗ міста в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
15:28
Результати участі учнів ЗНЗ міста в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

З 13 січня 2018 року по 18 лютого 2018 року в місті Полтава пройшов ІІІ(обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Із 60 учасників - переможців міського етапу - 41 учень стали переможцями(І місць-шість,ІІ місць-п'ятнадцять,ІІІ місць- двадцять):

Фізика: Баранюк Нестор, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, 8 кл., ІІ місце, вчитель Безперстова Л.С., Кравчук Ірина, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Безперстова Л.С.; Печонкін Ілля, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 11 кл., ІІ місце, вчитель Зельова А.І.

Українська мова: Красільнікова Лілія, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 8 кл, ІІІ місце, вчитель Печонкіна Л.А.; Бухаленкова Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Скрипниченко В.П.; Козинець Ксенія, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Васильєва О.С.; Луценко Аліна, Дмитрівська СЗОШ, 10 кл., ІІ місце, вчитель Шматченко Л.А.

Трудове навчання: Проненко Максим, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІ місце, вчитель Рашин І.А.; Момот Софія, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Загарова О.А.; Козіна Аліна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, 9 кл., ІІ місце, вчитель Нестеренко Є.І.; Гусєва Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Манько І.В.

Історія: Луценко Аліна, Дм. СЗОШ, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Брижань І.А.;

Екологія: Володавчик Владлен, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4,         9кл., ІІ місце, вчитель Заводовська Ю. М.; Мортіков Владислав, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 11кл., ІІІ місце, вчитель Возняк В. Є.

Англійська мова:  Гармидер Абігаль, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4,              11 кл., ІІ місце, вчитель Гломозда Л. В.; Локтенко Мирослава, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Забігай Н. В.; Лещенко Дар’я, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4, 10 кл., ІІ місце, вчитель Ішина Н.М.

Математика: Баранюк Нестор, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Ткаченко Т. В.; Печонкін Ілля, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської,11кл., ІІІ місце, вчитель Пивовар В.І.; Білогаєнко Світлана, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської,7 кл., ІІІ місце, вчитель Сердюк Ю.В.        

Біологія: Ольховська Анастасія,СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка,11 кл., І місце, вчитель Остапець О. А.; Рудь Вероніка, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 9 кл., ІІ місце, вчительКалашник В.В.; Овчаренко Максим, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІ місце, вчитель Калашник В.В.

Російська мова: Скомаровська Анастасія,ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 9 кл.,ІІ місце, вчитель Дроздік Н. Д.; Куниця Юлія, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4,11 кл., І місце, вчитель Котлярова Н.О.

 Німецька мова: Безпоясний Володимир, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, 9 кл., І місце, вчитель                Мельник А.В.; Гармидер Абігаль, СЗОШ І-ІІІ ступенів №4,11 кл., ІІІ місце, вчитель Бурлака Л. І.

Інформатика: Роменський В'ячеслав, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 7 кл., ІІ місце, вчитель Пивовар В.І.

Інформаційні технології: Бухаленкова Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Пивовар В.І.; Найдьон Костянтин, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка, 10 кл., ІІ місце, вчитель Найдьон Н.В.; Бухаленков Дмитро, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Пивовар В.І.

Географія: Щербан Поліна, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Щербан О.В.; Клименко Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 9 кл., І місце, вчитель Богданова-Портяна М.В.;

Романюк Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІ місце, вчитель Портяний Б.В.;Мортіков Владислав, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, 11 клас, І місце, вчитель Возняк В.Є.

Правознавство: Козинець Ксенія,         СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської,10 кл., ІІІ місце, вчитель Портяний Б.В.; Луценко Аліна, Дм. СЗОШ, 11 кл., ІІІ місце,    вчитель Брижань І.А.

Економіка: Манько Данило, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Богданова-Портяна М.В.

Василина Уляна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 10 кл., ІІ місце, вчитель Богданова-Портяна М.В.

Водопшин Володимир, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, 11 кл., І місце, вчитель Богданова-Портяна М.В.

Хімія: Гусєва Анна, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської,              11 кл., ІІІ місце, вчитель Біленко Л.А.

 

Методист ММК Барскова Н.С.

 

Переглядів: 133 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Сайт ВО

Сайт ММК

Друзі сайту

Друзі сайту