Методичний кабінет
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Субота, 23.02.2019, 12:31

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Перемоги юних науковців
14:44
Перемоги юних науковців

З 9 по 11 лютого 2018 року в м.Полтаві відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Від м.Горішні Плавні в конкурсі взяли участь 47 юних науковців із усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста, які вибороли 21 перемогу (І місце – 4 учні, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 12 учнів).

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1                             

Гнатюк Анастасія, 9 клас, ІІІ місце, секція українська література, вч. Дерій О.Г.

Шахман Валерія, 9 клас, ІІІ місце, секція фольклористика, вч. Дерій О.Г.

Євстропова Катерина, 9 клас, ІІІ місце, секція прикладна математика, вч. Крамаренко Н.М.

Сбоєва Вероніка, 10 клас, ІІІ місце, секція кримськотатарська гуманітаристика, вч. Дерій О.Г.

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Мортіков Владислав, 11 клас, ІІІ місце, секція географія та ландшафтознавство, вч. Возняк В.Є.

Купрієнко Євгенія,  9 клас, ІІІ місце, секція охорона довкілля та раціональне природокористування, вч.  Возняк В.Є.

СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка

Ольховська Анастасія, 11 клас, І місце, секція технологічні процеси та перспективні технології, вч. Безперстова Л.С.

Кравчук Ірина, 9 клас, І місце, секція астрономія та астрофізика, вч. Безперстова Л.С.

СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Гармидер Абігаль, 11 клас, ІІ місце, секція англійська мова, вч. Дорошенко Л.М.

Волошина Анна,  9 клас, ІІ місце, секція польська мова, вч. Невесела А.П.

Володавчик Владлен,  9 клас, ІІ місце, секція агрономія, вч. Заводовська Ю.М.

СЗОШ  І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської

Красільнікова Лілія, 8 клас, ІІІ місце, секція педагогіка, вч. Печонкіна Л.А.

Романюк Анна, 10 клас, ІІ місце, секція географія та ландшафтознавство, вч. Портяний Б.В.           

Потиліцин Андрій, 11 клас, І місце,  секція кліматологія таметеорологія, вч. Портяний Б.В.         

Французьонок Ілля, 11 клас, ІІІ місце, секція технології програмування, вч. Пивовар В.І.

Гусєва Анна, 11 клас, ІІ місце, секція прикладна математика,  вч. Пивовар В.І.

Печонкін Ілля, 11 клас, І місце, секція експериментальна фізика,  вч. Зельова А.І.                                  

Капоріна Марина, 11 клас, ІІІ місце, секція загальна біологія,  вч. Калашник  В.В.

Василина Уляна, 10 клас, ІІІ місце, секція біологія людини,  вч. Юзепенко Л.Б.

Овчаренко Максим, 10 клас, ІІ місце, секція зоологія та ботаніка,  вч. Калашник В.В.

Бухаленкова Анна, 9 клас, ІІІ місце, секція лісознавство,  вч. Калашник В.В.

Методист ММК Барскова Н.С.

 

 

 

 

Переглядів: 173 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Сайт ВО

Сайт ММК

Друзі сайту

Друзі сайту