Методичний кабінет
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Неділя, 21.10.2018, 11:56

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Листопад перемог
10:50
Листопад перемог

21 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді було проведено ІІІ обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей та молоді, з метою розвитку їх обдарованості, обміну досвідом, поглиблення майбутніх професійних контактів, розвитку медіа-освіти, виховання любові до рідного слова.

Учасники представляли відеороботи у двох номінаціях «Відеоролики та презентації на власні поетичні і прозові твори» та «Буктрейлер», які оцінювало журі у складі: керівника приватної групи розробників програмного забезпечення Сергія Каджаї; фотографа, поетеси, бібліотекаря відділу соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Галини Вовченко; фотографа Міжнародного порталу «Geomertria» Сергія Мошенка.

 Роботи на конкурс подали представники 16 районів та міст: Полтави, Горішніх Плавнів і Лубен - всього 31 конкурсант.

У номінації «Буктрейлер» ІІ місце посіла талановита, поетично обдарована учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Карина Орел. Наставник конкурсантки – учитель української мови та літератури Оксана  Матвієнко.

Карина створила буктрейлер за власною поетичною збіркою «Цінності».

Карина намагається жити, збагачуючись знаннями досвідчених мудрих педагогів, старших креативних ровесників, літературною творчістю українських та зарубіжних майстрів слова.  У ній – безліч почуттів та емоцій, які часто перероджуються на віршовані рядки. Рій думок лягає на папері, перетворюючись на поезію серця.

ІІІ місце в номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні і прозові твори» отримала Ковальська Вероніка –учениця 7 класу, вихованка літературного гуртка «Джерельце» (керівник Бегма М. С.) ЗОШ I-III ст. № 1. Вероніка, творчо обдарована особистість, уперше брала участь в обласному конкурсі презентації відеороликів та буктрейлерів. Вона презентувала відеоролик «Щедра осінь», у якому оригінально представлені осінні краєвиди нашого міста.

Вітаємо переможців та їхніх наставників, зичимо розквіту талантів, подальших перемог і творчих злетів.

13 жовтня на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбувся обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 150-річчю від дня народження Миколи Дмитрієва. У номінації «Дослідницька робота» перемогу здобула учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Герасик Дар’я (учитель Дерій О. Г., переможець в номінації «Педагог-наставник»). У номінації «Творча робота» ІІ місце отримали учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Сердюк Аліна (учитель Печонкіна Л. А.) та учениця 11 класу СЗОШ №1 Сілякова Карина, ІІІ місце – учениця 9 класу ЗОШ №1 Рингацька Єлизавета (учитель Снісар В. В.)
Також з метою виявлення творчо обдарованих дітей протягом листопада учні загальноосвітніх навчальних закладів міста брали участь у ІІ етапі Міжнародних конкурсів: мовознавчого імені Петра Яцика та мовно-літературного імені Тараса Шевченка.  Серед учасників цих філологічних змагань переможцями стали:

конкурсу імені Петра Яцика:

                               3 клас

І місце Горяшина Софія, СЗОШ №4,учитель Олешко І.В.

ІІ місце Діденко Анастасія, ЗОШ №1 ,учитель Кострикіна С.Г.

ІІІ місце Хрієнко Катерина, ЗОШ №6, учитель Приходько І.М.

ІІІ місце Дудник Олександр, СЗОШ №5, учитель Чамкаєва С.Б.

                                     4 клас

І місце Мірющенко Діана, СЗОШ №3, учитель Карнаух І.С.

ІІ місце Диба Марія, ЗОШ №6 учитель, Овеченко Т.П.

ІІІ місце Скомаровська Олена, ЗОШ №1,учитель Скомаровська Г.М.

                                         5 клас

І місце Савельєва Єлизавета, СЗОШ №3, учитель Кушнір Т.Ю.

ІІ місце Стиславська Анна, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.

ІІІ місце Волочай Каміла, СЗОШ №3, учитель Кушнір Т.Ю.

ІІІ місце Виходець Ольга,  Дм.СЗОШ, учительШматченко Л.А.

                                      6 клас                                    

 І місце Галаган Дмитро, СЗОШ №5, учитель Рашина О.В.

 ІІ місце Бунчак Єва, ЗОШ №6, учитель Таригіна Т.О.

 ІІІ місце Шворак Карина, ЗОШ №2, учитель Вихристенко О.П.

                                         7клас

 І місце, Зануда Єсенія, ЗОШ №1, учитель Дерій О.Г.

 ІІ місце Кекало Катерина, ЗОШ №6, учитель Удовиця В.В.

 ІІІ місце Трещова Валерія, ЗОШ №6,учитель Удовиця В.В.

                                          8 клас

 І місце Солоненко Єлизавета, СЗОШ №3,учитель Нежеренко В.В.

 ІІ місце Скорик Олександр, СЗОШ №1,учитель Роман О.В.

 ІІІ місце Мулько Катерина, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.

                                          9 клас

 І місце Морозова Єлизавета, СЗОШ№3, учитель Кушнір Т.Ю.

 ІІ місце Волошина Анна, СЗОШ №4,учитель Прач В.О.

 ІІІ місце Бухаленкова Анна, СЗОШ №5, учитель Скрипниченко В.П.

                                           10 клас

 І місце Козинець Ксенія, СЗОШ №5, учитель Васильєва О.С.

 ІІ місце Таригіна Єлизавета, СЗОШ №5, учитель Рашина О.В.

 ІІІ місце Лещенко Дар’я, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.                         

                                          11 клас

 І місце Луценко А.П., Дм.СЗОШ,учитель Шматченко Л.А.

 ІІ місце Куниця Юлія, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.

 ІІІ місце Гусєва Анна, СЗОШ №5, учитель Печонкіна Л.А.

конкурсу імені Тараса Шевченка:

                                             5 клас

І місце Савельєва Єлизавета, СЗОШ №3, учитель Кушнір Т.Ю.

ІІ місце Кравченко Єлизавета, СЗОШ №4, учитель Вусик М.О.    

 ІІІ місцеВиходець Ольга, ДмСЗОШ , учитель Шматченко Л.А.

                                           6 клас

І місце Оп’ятюк Ангеліна, ДмСЗОШ , учитель Шматченко Л.А.

ІІ місце Ольховська Анна, СЗОШ №3, учитель Яременко Т.Д.

ІІІ місце Бунчак Єва, ЗОШ №6, учитель Таригіна Т.О.

                                          7 клас

І місце Трещова Валерія, ЗОШ №6, учитель Удовиця В.В.

ІІ місце Скляр Мілена, СЗОШ №4, учитель Вусик М.О.

ІІІ місце Потока Софія, ЗОШ №1, учитель Дерій О.О.,

               Колеснік Єлизавета, СЗОШ №4, учитель Вусик М.О.

                                          8 клас

І місце Красільнікова Лілія, СЗОШ №5, учитель Печонкіна Л.А.    

ІІ місце Солоненко Єлизавета, СЗОШ №3, учитель Нежеренко В.В.

ІІІ місце Іващенко Яна, СЗОШ №5, учитель Дудчак Л.І.

                                          9клас

І місце Радченко Катерина, ЗОШ №6, учитель Удовиця В.В.

ІІ місце Бухаленкова Анна, СЗОШ №5, учитель Скрипниченко В.П

ІІІ місце Морозова Єлизавета, СЗОШ №3, учитель Кушнір Т.Ю.

                                           10 клас

І місце Козинець Ксенія, СЗОШ №5, учитель Васильєва О.С.

ІІ місце Нерба Марія, СЗОШ №5, учитель Рашина О.В.

ІІІ місце Вінніченко Варвара, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.

                                                    11 клас

І місце Луценко Аліна, ДмСЗОШ, учитель Шматченко Л.А.      

ІІ місце Куниця Юлія, СЗОШ №4, учитель Прач В.О.

ІІІ місце Краснопір Владислава, СЗОШ №5,учитель Печонкіна Л.А.

Учні, які зайняли І місце, братимуть участь в обласних етапах конкурсів. Бажаємо їм перемог!

В. Шишлікова,

методист ММК

Переглядів: 109 | Додав: Admin_TG | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Сайт ВО

Сайт ММК

Друзі сайту

Друзі сайту