Методичний кабінет
Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Понеділок, 14.06.2021, 03:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | ММК | Реєстрація | Вхід

​Методичний кабінет відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Завідувач: 

Адреса:     39803, Полтавська область, м.Горішні Плавні, вул.Миру, 29
Телефон:  (05348)  44546
E-mail:      mmk10kom@gmail.com
Сайт:        http://osvitakoms.at.ua/

 
 

 

НАПРЯМИ МЕТОДИЧНОГО СЕРВІСУ:
      - науково-методичний;
      - експертний;
      - моніторинговий;
      - консалтинговий;
      - маркетинговий.

 

КАДРОВИЙ СКЛАД

Горобченко Ірина Вікторівна

Завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Здійснює загальне керівництво діяльністю методичного кабінету, організовує методичну роботу з керівниками закладів освіти, відповідає за атестацію педагогічних кадрів

 

Куракова Ольга Олегівна 

Секретар ММК

Виконує технічні функції щодо забезпечення і обслуговування роботи завідувача та методистів ММК. Веде діловодство ММК

Мироненко Лариса Настасіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями початкових класів, вихователями ГПД, учителями історії та правознавства. Проводить методичний супровід Нової української школи. Є тренером НУШ та проводить навчання вчителів до роботи в Новій українській школі. Відповідає за організацію експерементальної та інноваційної діяльності в початковій школі ЗЗСО. Відповідає за організацію та проведення конкурсу "Учитель року".  

Шишлікова Вікторія Сергіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями української мови та літератури, російської мови та  зарубіжної літератури, іноземних мов. Відповідає за організацію методичної роботи в ЗЗСО, атестацію педагогічних працівників, проведення моніторингу навчальних досягнень учнів з предметів, які виносяться на ЗНО. Організовує проведення виставки педагогічної творчості.

 

Тесля Лариса Володимирівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями предметів художньо-естетичного циклу. Відповідає за виховну роботу у ЗЗСО та ЗПО.

Барскова Надія Сергіївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями біології, екології, хімії, географії, економіки, природознавства, основ здоров’я. Організовує проведення предметних олімпіад, участь учнів у ІІІ та IV етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Координує роботу Горішньоплавнівського відділення  МАН України. Відповідає за роботу з обдарованою молоддю.

Полова Наталія Борисівна

Методист з психологічної служби

Здійснює методичний супровід діяльності психологічної служби, інклюзивного навчання в ЗДО, ЗЗСО, ЗПО. Визначає відповідність психологічної діяльності в навчальних закладах державним вимогам. Здійснює науково-методичне забезпечення щодо формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя.

Дереча Людмила Миколаївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи, з бібліотечних фондів

Здійснює методичну роботу з працівниками шкільних бібліотек. Веде облік навчальної літератури. Здійснює навчально-методичну роботу з учителями трудового навчання, технологій, креслення, предметів духовно-морального спрямування. Відповідає за організацію інноваційної та експериментальної діяльності в закладах освіти міста, функціонування веб-сайтів відділу освіти, ММК. Підтримує зв’язки зі ЗМІ. 

Шошина Ірина Володимирівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями математики, фізики, астрономії, інформатики, методичний супровід питань інформатизації освіти. Відповідає за організацію курсової підготовки педагогічних працівників закладів освіти міста 

Демянчук Світлана Миколаївна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює навчально-методичну роботу з учителями фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни». Сприяє участі учнів ЗЗСО  у загальноміських та обласних змаганнях з фізичної культури та спорту.

 

Войтович  Богдана Павлівна

Методист ММК з навчально-виховної роботи

Здійснює методичний супровід професійного зростання педагогічних працівників ЗДО. Координує підготовку і проведення загальноміських методичних заходів для всіх категорій працівників дошкільної освіти. Аналізує навчальні програми, посібники, нові педтехнології та організовує їх апробацію. Здійснює методичний супровід атестації педпрацівників ЗДО.

   

 

Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Сайт ВО

Сайт ММК

Друзі сайту

Друзі сайту